Dnes startuje event The Haunting of Verdansk v Call of Duty: Warzone

Dnes startuje event The Haunting of Verdansk v Call of Duty: Warzone

20 října, 2020 0 Od Jiří Hora

Herní společnost Activision dala fanouškům série Call of Duty během března letošního roku jedinečnou šanci jak si zahrát jejich hru v režimu Battle Royale a to zcela zdarma. To vše v rámci nového free-2-play počinu vycházejícího z posledního vydaného dílu jménem Call of Duty: Modern Warfare. Netřeba říkat, že Call of Duty: Warzone je nesmírně populární a Activision v něm dokonce představoval letošní chystaný titul s podtitulem Black Ops – Cold War, v jehož betě jsme strávili víkend. Nicméně dnes přišel čas, abychom se zase věnovali právě odnoži Call of Duty: Warzone.

Jak jistě víte, tak se blíží jeden z velmi oblíbených amerických svátků – Halloween. Ten sebou do her většinou přináší různé hororové eventy a CoD: Warzone není výjimkou. Naštěstí nemusíte čekat na konec října, jelikož event s názvem The Haunting of Verdansk startuje už dnešním dnem. Tento speciální halloweenský event nás vezme do děsivé podoby noční mapy Verdansk a představuje nám nový režim Zombie Royale. V něm se zabití hráči nevydávají do gulagu, ale stanou se zombíky, kteří následně půjdou po zbylých přeživších hráčích. Zombie sice nemají k dispozici zbraně, ale mohou používat prodloužené skoky, superrychlost a jejich útoky na blízko jsou vysoce smrtící. Živí hráči se jim navíc neschovají, jelikož disponují termálním zrakem.

Pokud by vám, ale zdarma dostupný obsah nebyl dostačující, tak si za nějaké ty drobné můžete zakoupit dva speciální halloweenské balíčky obsahující bonusové skiny, ale i další kosmetické doplňky, které jsou inspirovány filmovými sériemi SAW a Texaský Masakr Motorovou Pilou. Call of Duty: Warzone je dostupné na PC, Xboxu One a Playstationu 4. Níže se také podívejte na aktuální nový trailer.