Drift19 chce být prvním simulátorem driftování

Drift19 chce být prvním simulátorem driftování

2 ledna, 2019 0 Od Jiří Hora

Vývojářské studio ECC Games a vydavetele PlayWay řada hráčů nejspíše znát nebude. Vývojářský tým toho za sebou příliš nemá, naposledy dělali na mobilní verzi hry Car Mechanic Simulator. Co se týče vydavatele PlayWay, tak ten toho má za sebou podstatně více, avšak s ničím příliš velkou díru do světa neudělali, až na nejnovější počin simulátoru automechanika v podobě Car Mechanic Simulator 2018. Ve svém portfoliu pak mají kousky jako Giant Machines, Farm Expert, Ships, Mining Industry Simulator a vlastně řadu dalších všemožných simulátorů, jenž jsou však svou kvalitou spíše průměrné.

Vzhledem k úspěchu a zkušenostem z vývoje Car Mechanic Simulator 2018 se chtějí obě společnosti někam posunout a tak se pustili do vývoje hry Drift19, která má být prvním, dle jejich slov, realistickým simulátorem driftování jako takového. V tomto titulu si ve své garáži máme nejdříve postavit vlastní vozidlo, které následně upravíme pro potřeby daného stále populárnějšího sportu a každý z dostupných tuningových dílů má mít vliv na výkon a jízdní vlastnosti dostupných vozidel. Výběr aut, jenž budeme mít k dispozici je sestaven výhradně z legend tohoto sportu. Naším hřištěm se pak stane řada vytvořených tratích, kde budeme moci trénovat, ale i měřit síly s ostatními hráči.

Z dostupných informací to zní opravdu dobře, ale vzhledem k dosavadním kouskům tohoto studia je vše potřeba brát se značnou rezervou. I když z Nového roku máme přát jen to nejlepší, takže i tomuto kousku budeme přát úspěch a kýženou kvalitu.

Screenshoty prezentující hru Drift19