Druckmann: The Last of Us Part II nemuselo vzniknout

Druckmann: The Last of Us Part II nemuselo vzniknout

16 září, 2019 0 Od Jiří Hora

Za osm dní proběhne v Los Angeles speciální akce zaměřená na titul The Last of Us Part II, který většina znáš neustále vyhlíží. Druhý díl skvělé výpravné post-apokalyptické akce zatím stále nemá stanovené datum vydání, což jak doufáme se za týden a den změní. Než se tak stane, tak se pojďme podívat na zprávu, kterou nechal Neil Druckmann z Naughty Dog na oficiální Playstation Blogu.

Zatímco my vůbec nepochybovali o tom, že The Last of Us se v budoucnu dočká pokračování. Ve studiu Naughty Dog jeden čas takové vyhlídky vůbec neměli a The Last of Us Part II tak vůbec nemuselo vzniknout. Druckmann na Playstation Blogu sdělil na konto druhého The Last of Us následující: “Věděli jsme, že musíme napsat příběh, jenž by stál za vyprávění, a hlavně, aby důstojně navazoval na první příběh Joela a Ellie. Strávili jsme roky různými myšlenkami na takový příběh a už jsme to skutečně skoro vzdali, ale nakonec jsme přišli na něco speciálního. Příběh, který se později vyvine v epickou cestu”.

Jestli věříme slovům Neila Druckmanna? Není jediný důvod proč ne. Skutečně v The Last of Us Part II vidíme minimálně po příběhové stránce hru jedné, možná dvou, dekád.