Fallout 76 dostane zdarma tři velká rozšíření

Fallout 76 dostane zdarma tři velká rozšíření

23 února, 2019 0 Od Jiří Hora

MMO rpg Fallout 76 zažilo asi nejhorší start v dějinách novodobé herní historie. Zatímco koncept hry během oznámení zněl velmi slibně, tak samotné provedení fungovalo asi jako kráva sražená náklaďákem. I přesto jsem v naší recenzi udělil mírně nadprůměrné hodnocení, jelikož já osobně jsem ve hře přeci jen nějaký ten plamen naděje spatřil. Jenže Bethesda se nerozhodla vzniklý požár hasit zrovna vodou, ale spíše benzínem. Z toho vznikla kauza kolem špatně dodaných sběratelských edic, kdy látkovou tašku připomínalo něco z čeho se vyráběly pláštěnky.

Bethesda si je svých špatných rozhodnutí vědoma, ale rozhodně nehází flintu do žita. Právě naopak chce dokázat, že Fallout 76 bude tou hrou, po které hráči touží a to bez nutnosti investovat do ní další korunu. Nyní tak byla oznámena trojice velkých rozšíření, která vyjdou v průběhu letošního roku a to zcela zdarma. Asi se dá předpokládat, že původně měla být placená. Ať už to samostatně, či v rámci nějakého Season Passu. Velká DLC ponesou názvy: Wild Appalachia, Nuclear Winter a Wastelanders.

První rozšíření Wild Appalachia odstartuje svůj přísun obsahu již 12. března. A přinese lov mystického monstra, nový PvP režim Survival, sérii questů s názvem Shear Terror a nakonec příběhovou část Pioneer Scouts. Samozřejmě budou součástí i nové předměty a upravený systém batohu.

Další rozšíření Nuclear Winter přinese nový velký příběhový quest, nový systém prestiže a dva nové raidy, které nás zavedou k Vaultům 96 a 94. S tímto velkým rozšířením, které svou sezónu započne v létě, se změní i celková pravidla hry která změní přístup k samotnému Fallout 76, jak vývojáři tvrdí.

Celou sezónu pak uzavře Wastelanders, které zatím obsah konkretizovaný nemá, ale měl by být že všech tří tím nejambicioznějším. Jeho součástí bude velké příběhové rozšíření, nové frakce, nové události a nějaké to překvapení. Pokud to shrneme, tak to nezní vůbec špatně. Tak co? Dáte Fallout 76 ještě šanci, nebo jste jej úplně odepsali?