Fallout 76 slaví 5. narozeniny speciálním eventem

Fallout 76 slaví 5. narozeniny speciálním eventem

15 listopadu, 2023 0 Od Jiří Hora

Kdo by to byl řek, že herní kousek Fallout 76 tu s námi bude celých pět let a to s poměrně aktivní komunitou, která dle tiskové zprávy Bethesdy činí 15 milionů hráčů. Ano. Start hry nebyl úplně šťastný, ale hře byl předvídán rychlý pád, ale Bethesda Game Studios to nevzdala a postupně šlapala víc a víc na plyn a skrze všechna dostupná rozšíření tu tak máme hru, která rozhodně stojí za vaši pozornost, ostatně i my se do ní v loni vrátili a byli jsme mile překvapení a vězte, že za ten rok se toho jistě opět mnoho změnilo. Bethesda tak zopakovala to, co se jí povedlo už s hrou The Elder Scrolls. Ale zpět k 5. narozeninám Fallout 76.

“Od dnešního dne až do 21. listopadu budou moct hráči v rámci herní události Birthday Challenge Event plnit denní a týdenní výzvy a sbírat speciální tematické odměny, jako jsou párty kloboučky, výzdoba pro C.A.M.P., dort a další. 

Aby oslavy nestály, mohou se obyvatelé připojit k oslavám napříč platformami v podobě Birthday Parade, při níž komunitní tým Fallout 76 navštíví soukromé světy s neskutečnými alegorickými vozy vytvořenými členy komunity. Pokud chcete tuhle přehlídku sledovat, nalaďte si globální twitchový kanál Bethesdy, a to dnes, 14. listopadu v 15.00 časového pásma ET.

Narozeninovou lahůdku nabízejí také Prime Gaming a Xbox Game Pass. Aktivní předplatitelé služeb Prime Gaming a Xbox Game Pass Ultimate se mohou těšit na bezplatnou odměnu v podobě balíčku Fallout 76 5th Birthday Bundle, který obsahuje exkluzivní předměty pro C.A.M.P., VTU Graduation Cap a slavnostní rámeček do fotorežimu. Tato nabídka končí 17. ledna pro Prime Gaming a 17. prosince pro Xbox Game Pass.” stojí v tiskové zprávě společnosti Bethesda.