FIFA 23 oficiálně představena, známe datum vydání

FIFA 23 oficiálně představena, známe datum vydání

21 července, 2022 0 Od Jiří Hora

Společnost Electronic Arts na včerejší večer teasovala  na oficiální představení hry FIFA 23, která bude v rámci této série poslední, jelikož jak jsme již informovali, tak od příštího roku se fotbalová série ponese v duchu názvu EA Sports FC. Jak tedy EA slíbilo, tak splnilo a my se skutečně dočkali plnohodnotného oznámení hry, která vyjde letos 30. září 2022 a to na Xbox Series, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, PC a Stadia. Hra přinese na konzolích nové generace opět vylepšenou technologii HyperMotion2, která nabídne dvakrát více nasnímaných reálných pohybů, včetně ženského fotbalu. Těšit se také máme na mužský i ženský šampionát FIFA World Cup, který dorazí v průběhu sezóny. Níže se pak můžete podívat na oficiální trailer a rovněž najdete oficiální popisek zveřejněný skrze tiskovou zprávu.

„EA SPORTS FIFA 23 přináší do nejpopulárnější hry světa ještě více akce a fotbalového realismu. Vylepšená technologie HyperMotion2 s dvojnásobným počtem nasnímaných pohybů ze skutečného světa pomáhá v každém zápase vytvořit opravdovější fotbalové animace než kdy předtím.

Vyzkoušejte největší fotbalové turnaje v čele s mužským i ženským šampionátem FIFA World Cup, který se objeví ve FIFA 23 v průběhu sezóny. Zahrajte si vůbec poprvé – s podporou dedikovaných animací technologie HyperMotion2 – za ženské kluby a využijte možnost hraní napříč platformami, které usnadní měření sil s přáteli.

Užijte si nový způsob hraní a budování vysněného mužstva prostřednictvím Momentů FUT a přepracovaného systému souhry v režimu FIFA Ultimate Team nebo prožijte své fotbalové sny v módu Kariéra, kde definujete svou hráčskou osobnost, nebo pověsíte kopačky na hřebík a ujmete se role trenéra.

V režimech VOLTA FOOTBALL a Profi kluby předveďte na hřištích svůj styl s novou úrovní vlastních úprav a vyzkoušejte vylepšený herní systém v ulicích i na stadionech. Zahrajte si nejpopulárnější hru světa s více než 19 000 hráči a 700+ týmy na 100+ stadionech v rámci více než 30 ligových soutěží – včetně UEFA Champions League a Premier League – s bezkonkurenční autenticitou ve FIFA 23.“ stojí v popisku