Film Doctor Strange and the Multiverse of Madness by měl počtem charakterů překonat film Avengers: Endgame

Film Doctor Strange and the Multiverse of Madness by měl počtem charakterů překonat film Avengers: Endgame

17 ledna, 2022 0 Od Jiří Hora

V kinech stále vládne film Spiderman: No Way Home, jehož recenzi jste nedávno mohli číst na našem webu, a jenž je jediným skutečně úspěšným filmem loňského roku, který má na kontě více než miliardu a půl dolarů. To je úspěch nejen pro Marvel Studios, ale i Sony. Nicméně Marvel má letos několik želízek v ohni, přičemž tím největším je bezesporu Doctor Strange and the Multiverse of Madness, který by měl navazovat na události výše zmíněného Spidermana. 

Druhý Doctor Strange, ale nebude ledajaký film, Marvel chce navázat na to, co nám bylo představeno skrze posledního Spidermana a vlastně i trumfnout počtem hrdinů film Avengers Endgame. Vedle Doctora Strange, tak máme vidět Scarlet Witch, Lokiho, Captain Carter, Gargantos, to jsou potvrzené charaktery, ale dále se spekuluje nad poměrně jinou zajímavou sebrankou. Měli bychom tak ve filmu vidět Magneta, Profesora X, Kyklopa, Storm a Wolverina ve složení z původní X-Menovské série, dále pak dvojici Hulků z filmů Neuvěřitelný Hulk a Hulk, přičemž chybět by neměl ani záporák Abomination. Chybět by neměla ani původní Fantastická čtyřka, byla by velmi zajímavé sledovat pohled Strange na Human Torche, který by vypadal jako místní kapitán Amerika. 

Je to konec? Ani náhodou. Pokračujeme. Dále by se měl objevit Quicksilver, Ghost Rider,nová Black Widow v podání Yeleny, sestry Natashi, Dormamu, Ultrona, Malekitha, Doctora Dooma, ale třeba i Kanga Dobyvatele. Objevit by se měl i Spider-man v podání Tobeyho Maguira, či Andrewa Garfielda. No a mohli bychom ještě dále pokračovat. Je vidět, že Marvel nám chce nyní zahrát na struny nostalgie, ale je třeba dbát na to, aby z toho nevznikl myš maš. Nechme se ale překvapit.