Filmy Uncharted, Venom 2 a několik komiksovek opět mění data premiéry

Filmy Uncharted, Venom 2 a několik komiksovek opět mění data premiéry

27 dubna, 2020 0 Od Jiří Hora

Koronavirová pandemie změnila plány většiny z nás a ne jinak na tom jsou i herní a filmové společnosti, které na základě současné krize museli hýbat s daty vydání her a premiér filmů, přičemž nejvíce odkladů oznámili hlavně filmové společnosti. Odklady velice postihly společnost Disney, která musela odložit hned několik svých filmů z původních dat vydání a podobně na tom je Sony, která na některých snímcích se společností Marvel spolupracuje, či minimálně využívá licence Marvel Comics, přičemž tomu není tak dávno, kdy jsme vám zde vypisovali různé změny premiér. Nyní k tomu dochází znovu.

Největší zprávou minulého týdne bylo určitě oznámení oficiálního názvu filmu Venom 2, který nyní zní Venom: Let There be Carnage. Film byl ještě nedávno jistotou pro letošní září, ale i on byl nyní přesunut a nové datum premiéry je 25. 6. 2021. Další změnou prošel několikrát odkladný film Uncharted, který se měl začít natáčet již během tohoto dubna, ale nakonec se tak nestalo. Premiéra filmu tak byla přesunuta na 8.10.2021, ale nyní přišla od Sony zpráva, že filmu se dočkáme o několik měsíců dříve, tedy 16.7.2021. Dříve se dočkáme i několika Marvelovek. Spider-man: Into Multiverse 2 místo října 2022 uvidíme již 8. dubna 2022 a film Thor: Love & Thunder byl přesunut 18. 2. 2022 na 11. 2. 2022, což tedy není velký posun, ale každý den se počítá.

Několik filmů ale postihl další odklad. Zatím nepojmenovaný třetí hraný snímek se Spider-manem byl posunut z data 16. 7. 2021 na 5. listopad 2021. Pak ti je druhý Doctor Strange s podtitulem In the Multiverse of Madness, který přechází z listopadu roku 2021 až na 25. březen roku 2022. Doufejme, že s datumy se již příliš šachovat nebude a my tak konečně budeme mít jistotu, kdy se dočkáme svých očekávaných filmů. P.S. Hollandův Spider-man by se měl dle jednoho z leaků objevit i ve filmu Venom: Let There be Carnege.

Omluvte horší kvalitu, jde o onen leak se Spidermanem, uvolněný samotným Hardym – obrázek byl z Twitteru rychle stažen