Gears 5 dostane příběhové rozšíření  Hivebusters + známe vylepšení pro Xbox Series X

Gears 5 dostane příběhové rozšíření Hivebusters + známe vylepšení pro Xbox Series X

25 října, 2020 0 Od Jiří Hora

Loni vydaný díl ze série Gears of War se těšil velké oblibě a vedle velmi dobře zpracovaného příběhu jsme se dočkali i dechberoucího vizuálního zpracování, autentické gears hratelnosti, ale také onoho těžkého břímě, jenž souvisí s tím, že jde o prostřední díl trilogie. Vývojáři ze studia The Coalition ale své poslední dítko hned tak neopouští  a dočkali jsme se tak několika multiplayerových expanzí, které fanoušky série dozajista potěšili, ale nyní si vývojáři připravili i něco pro singpleplayerové příznivce.

The Coalition totiž představili rozšíření s názvem Hivebusters, které se bude točit kolem týmu Scorpio, jenž se objevil v hlavní roli v režimu Escape. Podle vývojářů se můžeme těšit na cca 4 hodinové dobrodružství, které opět bude nasáklé pořádnou porcí akce a létajících končetin. Nové rozšíření dorazí na konzole Xbox už během prosince. Vedle toho se s námi vývojáři také podělili o informace týkající se verze pro Xbox Series X.

V případě Xbox Series X nás vývojáři potěší vyšším nastavením detailů, než které poskytuje Ultra na PC. Vylepšení se také dočká stínování na nasvícení. Cut-scény navíc poběží v 60 snímcích za sekundu a multiplayer si budou moci vybraní jedinci s náležitými TV užít také ve 120 fps. Přibude také volba New Game+ a dvě nové obtížnosti. Vylepšení budou dostupná už na launch konzole Xbox Series X.