Goat Simulator 3 má datum vydání, odhalena sběratelská edice

Goat Simulator 3 má datum vydání, odhalena sběratelská edice

29 července, 2022 0 Od Jiří Hora

Není tomu tak dávno, co nám společnost Coffee Stain Publishing představila nový Goat Simulator 3, který dosti mátl svým názvem, ne což se vývojáři vtipně vyjádřili na oficiálním blogu Playstationu, kde zaznělo následující „Dostalo se k nám, že mnoho hráčů bylo zmateno z názvu Goat Simulator 3. V Coffee Stain Publishing tak chceme vše uvést na pravou míru a odpověď na tuto zpeklitou otázku, proč se hra takto jmenuje. Od našich přátel ze studia Coffee Stain North se nám ale nepodařilo získat odpověď. Není to pro nás ale překvapení, jelikož je to trochu podivná parta lidí“ 

Jak sami můžete vidět, tak tvůrci se neberou vážně, což je vlastně svým způsobem skvělé. Ostatně není od věci, vše občas odlehčit. Každopádně tvůrci nám konečně sdělili datum vydání, takže si v kalendářích zaškrtněte datum 17. listopadu 2022, jelikož tento den Goat Simulator 3 dorazí na PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 5 a Playstation 4. Aby toho nebylo málo, tak nám byla představena také sběratelská edice Goat in a Box Edition, která bude dostupná v Evropě. I zde tvůrci nešetřili humorem.

„Předobjednejte si Goat in a Box edice a můžete pomazlit s malým plyšovým Pilgorem, nebo vše nechte zabalené a doufejte, že bude mít edice jednou větší cenu. Varování: NEBUDE!“ stojí v oznámení. My ale věříme, že přesně podobné kousky tu cenu mít skutečně mohou a tím vám vůbec neříkáme, běžte si edici předobjednat. 

… Vy jste ještě tady?