HALO Infinite v novém traileru, oznámena exkluzivní edice Xbox Series X

HALO Infinite v novém traileru, oznámena exkluzivní edice Xbox Series X

26 srpna, 2021 0 Od Jiří Hora

Ačkoliv měl Microsoft na Gamescomu svou samostatnou prezentaci, tak informace ohledně HALO si nechali až na ONL Geoffa Keighleyho. HALO Infinite se zde ukázalo v novém traileru, který nás láká na multiplayerovou část, která se bude také vyvíjet. 343 Industries se s námi také podělilo o informaci, že hru vydají skutečně letos avšak bez kooperativního režimu a režimu Forge. To je cena za to, aby hra mohla vyjít ještě letos. 

HALO Infinite tedy vyjde oficiálně 8. prosince letošního roku na Xbox Series, Xbox One a PC. V tento den se budeme moci pustit do epické kampaně v roli Master Chiefa, ale také do free-2-play multiplayerové části. Obě části čeká ještě další budoucnost, jelikož se budou neustále vyvíjet. Multiplayer také nabídne vlastní story a to skrze sezóny. Příběh singleplayeru se pak bude rovněž vyvíjet formou větších rozšíření. HALO Infinite by se tak mělo vyvíjet podobně jako třeba takové Destiny.

Jelikož série HALO letos slaví 20. narozeniny. Tak si pro nás tvůrci přichystali ještě další dva menší „dárky“. K dispozici bude totiž limitované verze ovladače Xbox Series Controller 117, přičemž pokud se chystáte teprve koupit novou konzoli Xbox Series X, pak je tu skvělá nabídka. K dispozici bude rovněž speciální limitovaná edice konzole Xbox Series X s motivem HALO Infinite 20th Anniversary.