Henry Cavill jako seriálový Zaklínač končí, od 4. řady jej nahradí Liam Hemsworth

Henry Cavill jako seriálový Zaklínač končí, od 4. řady jej nahradí Liam Hemsworth

31 října, 2022 0 Od Jiří Hora

V tuto chvíle se Netflix plně věnuje post-produkci třetí řady seriálového Zaklínače, v němž se do hlavní role usadil skvělý Henry Cavill. Ten ale Zaklínačský medailon a meč odloží, navzdory tomu, že Netflix oficiálně oznámil čtvrtou řadu. V ní se tak Geralta chopí bratr Marvelovského Thora, Liam Hemsworth. Ačkoliv je pochodeň předána a Cavilla jako Bílého vlka uvidíme v třetí řadě naposled, i on sám je velmi zvědav a věří, že Liam se toho zhostí na výbornou a podá ohromující výkonu. 

Také není žádným tajemstvím, že Henry Cavill se vrací k DCEU, co by Superman, což je dost možná důvod toho, proč na Geralta už nebude mít čas. Cavilla tak uvidíme nejen v novém solovém Supermanovi, ale třeba i v druhém Black Adamovi a jak se zdá, tak Snyderova skvadra Ligy Spravedlnosti ještě neřekla poslední slovo a jsem skutečně zvědaví, co z toho vlastně bude.

Každopádně Liam Hemsworth je obrovským fanouškem Zaklínače a je neskutečně nadšený z toho, že si zahraje obávaného Řezníka z Blavikenu. Samozřejmě Liam vzdal poctu Henryho výkonu, co by Geralta, jelikož je fanouškem jen Zaklínače, ale také Henryho Cavilla obecně. My držíme Liamovi palce. Nebude to mít lehké, zejména pak v tom, že je postavou zcela jiný a také vůči Cavillovi mladší. Snad překvapí jen v tom dobrém.