Hra Mario + Rabbids Sparks of Hope konečně dostala datum vydání

Hra Mario + Rabbids Sparks of Hope konečně dostala datum vydání

29 června, 2022 0 Od Jiří Hora

Nebyl by to správný Nintendo Direct, kdyby v něm chyběl slavný italský idol Mario. Ten se před pár lety spojil s šílenými králíky od Ubisoftu, aby zachránil svět. No nyní se k tomuto partnerství bude muset uchýlit znovu a to v minulém roce oznámeném titulu Mario + Rabbids: Sparks of Hope. O hře jsme od oznámení vlastně vůbec neslyšeli, až do včerejšího večera, kde jsme se na druhou stranu rovnou dozvěděli, kdy se hry dočkáme. Ta zamíří exkluzivně na Nintendo Switch a to 20. října letošního roku.

„Jako hra, která v sobě mísí taktickou tahovku s akcí v reálném čase, nově Mario + Rabbids Sparks of Hope představuje inovativní soubojový systém, díky němuž budou hráči využívat své hrdiny k dashování, týmovému skákání na nepřátele, schovávání za překážkami či dokonce dostanou šanci použít jejich schopnosti k tomu, aby ze sebe dostali to nejlepší. S touto vylepšenou hratelností čeká zábavné taktické dobrodružství v Mario + Rabbids Sparks of Hope jak úplné nováčky, tak i žánrové veterány.

Cursa a jeho společníci jsou odhodláni spotřebovat veškerou energii, která se nachází v galaxii. Zároveň jsou ochotni lovit Sparky, podivná stvoření vzniklá spojením Lumasů a králíků, a zničit vše co jim stojí v cestě. Hráči tak budou muset najít a zachránit Sparky, aby se k nim připojili na jejich cestě. Sparkové vám zároveň nabídnou nové taktické možnosti, díky němž získáte v bitvách celou řadu výhod. Samotné hrdiny si budete moc povyšovat na vyšší úrovně a upravovat jejich vzhled, spárování hrdiny s konkrétním Sparkem zase odemkne dodatečné schopnosti. Všichni mají své výrazné schopnosti i osobnost, což se projeví ve chvílích, kdy někdo využije svůj silný štít, zatímco jiná postava zase bude vysílat živelné útoky.

Hráči se společně s nimi vydají na epické dobrodružství skrz celou galaxii, kde budou objevovat celou řadu planet, seznamovat se s tamějšími obyvateli a plnit jedinečné úkoly vedoucí k osvobození galaxie od Cursy. Během vaší cesty potakáte celou řadu známých tváří se světa Nintenda.“ Stojí v oficiální tiskové zprávě poskytnuté českým zástupce Nintenda. Níže se určitě nezapomeňte podívat na nový trailer, který rozhodně stojí za shlédnutí.