Mafia: Definitive Edition se odkládá na konec září

Mafia: Definitive Edition se odkládá na konec září

8 července, 2020 0 Od Jiří Hora

Také patříte mezi ty, kteří nevěřili, že skvěle vypadající remake první Mafie stihne své původní datum vydání, když Take-Two neukázala slibované záběry z hraní? Pak byla vaše intuice naprosto správná. I já to tak nějak tušil, přičemž mě v tom utbrzoval i fakt, že stále nebyl kompletní seznam herců, kteří se postarají o český dabing, ale i tak je skvělé slyšet, že své hlasy propůjčil svým původním postavám Marek Vašut, nebo Petr Rychlý. Na výsledek si ale budeme muset počkat o celý měsíc déle. Mafia: Definitive Edition totiž vyjde až 25. září, což nejdříve prozradila oficiální produktová stránka a následně i oficiální tisková zpráva, kterou naleznete dále.

Celosvětové vydání Mafia: Definitive Edition je nyní plánováno na 25. září 2020. Ačkoliv jsme původně plánovali vydat hru o měsíc dříve, 28. srpna, dokončení prací s ohledem na původní datum vydání se stávalo čím dál více náročnější vzhledem k probíhající globální pandemii COVID-19, a poslední věcí, kterou jsme chtěli, bylo dělat jakékoliv kompromisy z hlediska kvality.

Už od samého začátku pro nás byla práce na tomto projektu vášní. Mnoho z našich vývojářů se podílelo na práci na původní Mafii, a všichni z nás jsou oddaní vytvoření modernizovaného zážitku hodného této nestárnoucí klasiky. Ceníme si vaší trpělivosti a pochopení, zatímco se snažíme z Mafia: Definitive Edition udělat ten nejlepší možný zážitek pro všechny fanoušky po celém světě.

S přihlédnutím k výše uvedenému chápeme, že toužíte vidět více. Proto s potěšením oznamujeme, že již za dva týdny 22. června přineseme zcela první gameplay video ze hry Mafia: Definitive Edition. Již nyní můžete sledovat 15 sekundový teaser trailer na oficiálním Twitter účtu Mafie na @MafiaGame, nebo navštivte oficiální stránky hry na MafiaGame.com pro více informací o celé trilogii Mafia: Trilogy.” stojí v tiskové zprávě poskytnuté distributorem CENEGA Czech. K posunu dochází také ke kompletní MAFIA Trilogy, jenž je závislá na datu vydání remaku prvního dílu. Mafia: Definitive Edition a MAFIA Trilogy budou dostupné na PC, Xbox One a Playstation 4.