Monster Hunter Rise a dvojice Person míří do Xbox Game Pass + příslib roku 2023

Monster Hunter Rise a dvojice Person míří do Xbox Game Pass + příslib roku 2023

12 ledna, 2023 0 Od Jiří Hora

Služba Xbox Game Pass a hlavně její verze Ultimate je momentálně tím nejrobustnějším ekosystémem jak se snadno dostat k pořádné porci her a to včetně těch nových, nehledě na to, že verze Ultimate vám vedle her na konzole Xbox umožňuje ještě hraní na PC, či skrze Cloud, takže omezení prakticky mizí. Jelikož je knihovna Xbox Game Pass velice dynamická tak do ní padá spousta novinek a sem tam ji pochopitelně něco opustí.

Co se na nás ale chystá nyní? No řekněme, že dostaneme pořádnou nálož z Japonska, jelikož do služby Xbox Game Pass během tohoto měsíce zamíří nová verze skvělého Monster Hunter Rise, jenž si od nás odnesl velmi vysokou známku, ale také dvojice reinkarnovaných her ze série Persona. Konkrétně jde o Persona 3 Portable a Persona 4 Golden. Jste-li fanoušky zmíněných sérií, pak pro vás leden rozhodně nebude suchý.

“Předplatitele Xbox Game Passu a PC Game Passu čeká v roce 2023 nespočet nových her. Namátkou zmíníme Starfield, Redfall, Atomic Heart, Minecraft Legends, Wo Long: Fallen Dynasty, návrat série Forza Motorsport či příchod kultovní strategické série Age of Empires na konzole Xbox. Zkrátka a dobře se mají hráči na Xboxu i počítačích nač těšit!” stojí v tiskové zprávě českého zastoupení Xboxu.