Nadcházející Assassins Creed v době Vikingů? A co Japonsko?

Nadcházející Assassins Creed v době Vikingů? A co Japonsko?

7 dubna, 2019 0 Od Jiří Hora

Řada webů přichází již od loňského roku se spekulacemi ohledně zasazení nadcházejícího Assassins Creed, jenž vyjde v příštím roce. První spekulace vychází ze tří symbolů z Assassins Creed III. Tato teorie se zdá jako velmi pravděpodobná, jelikož symboly svou typologií zatím vždy odpovídaly hrám, které jsme v posledních letech dostaly, tedy Egypt a Sparta, potažmo Starověké Řecko. Třetí symbol odpovídal jednomu z Japonských symbolů a proto se má za to, že by nadcházející díl měl být zasazen do feudálního Japonska, do dob samurajů, potažmo Ninjů, což by mohlo odpovídat konceptu Assassins Creed.

Nyní se však na svět vynořila zcela nová spekulace, která trochu souvisí s poslední vydanou novinkou Ubisoftu, tedy Tom Clancys The Division 2. Jak si hráči všimli, tak na jednom místě ve Washingtonu se nachází plakát s nápisem Valhalla a postavou držící něco jako Jablko ráje, tedy jeden z tajemných předmětů prastaré civilizace z Assassins Creed série. Jak jistě víte, tak Valhalla byla posmrtná síň velkých Vikingských válečníků a proto by se údajně mělo nové Assassins Creed odehrávat právě v době největších severských válečníků. Tuto teorii navíc přiživil server Kotaku, který tvrdí, že se nový díl, dle dvou nezávislých zdrojů, bude opravdu odehrávat v tomto období.

Obě výše zmíněné teorie mají něco do sebe, takže se nechme překvapit, co si pro nás nakonec Ubisoft opravdu připraví v rámci série Assassins Creed na závěr nové trilogie. Co byste preferovali vy? Krutý Sever nebo Japonsko? Já osobně bych přeci jen raději to Japonsko.