Nová Syberia: The World Before se koncem týdne dočká krabicové Deluxe verze

Nová Syberia: The World Before se koncem týdne dočká krabicové Deluxe verze

14 března, 2022 0 Od Jiří Hora

Herní vydavatel Hype.cz dnes ráno ve své tiskové zprávě uvedl, že už koncem tohoto týdne vydá na PC krabicovou verzi nejnovějšího dílu ze série Syberia, tedy Syberia: The World Before. Hra je opět založena díle Benoita Sokala a těšit se tak můžeme na spoustu ikonických postav a to napříč dvěmi časovými liniemi. Fyzická Deluxe edice nám má vedle klíče ke stažení a bonusového disku se soundtrackem nabídnout také zkrácenou verzi scénáře ke hře od Benoita Sokala a Lucase Lagravetta a také fanouškovskou sadu s několika tapetami, avatary a původními storyboardy od Benoita Sokala.

„Legendární Syberia se vrací s novým příběhem Kate Walkerové! Vydejte se na dobrodružnou výpravu překonávající hranice kontinentů i samotného času. V rolích dvou poutavých ženských postav, Kate Walkerové a Dany Rozeové, prožijte neobvyklý, strhující příběh ve snaze přijít na kloub záhadě, která zůstala po desetiletí pohřbena v prachu minulosti.

Vaghen, 1937: Dana Rozeová je sedmnáctiletá nadaná dívka, které je prorokována zářná kariéra výtečné klavíristky. Nad její budoucností se však začíná vznášet temný stín – Evropa se nachází na prahu druhé světové války a společnost zamořuje fašismus, který staví některé národy nad propast mezi životem a smrtí.

Tajga, 2004: Kate Walkerová byla uvězněna a nasazena na práci v solném dole v odlehlé pustině Dálného východu. Snaží se zde přežívat, jak nejlépe dovede, dokud nedojde k tragické události, která ji nasměruje k novému dobrodružství, naplněnému pátráním po její vlastní identitě.“ Stojí v popisku hry v tiskové zprávě společnosti HYPE.cz