Odhalena hra Dying Light: Platinum Edition pro Nintendo Switch

Odhalena hra Dying Light: Platinum Edition pro Nintendo Switch

21 července, 2021 0 Od Jiří Hora

Studio Techland po spoustě odkladů konečně v prosinci letošního roku vydá dlouho očekávané pokračování jejich velmi povedené zombie parkour akce Dying Light. Dying Light 2 s podtitulem Stay Human, ale nejspíše není jediným projektem, který byl v polském studiu ve vývoji. Na internet totiž prosákl propagační obrázek k Dying Light: Platinum Edition pro konzoli Nintendo Switch, přičemž tento počin by měl vyjít v říjnu letošního roku. 

Vydání prvního Dying Light pro Nitendo Switch by bylo rozhodně překvapením, každopádně na oficiální oznámení se stále čeká. Jak jistě víte, tak hra patřila mezi ty náročnější kousky té doby a pokud Techland našel způsob, jak tuto hru zprovoznit na Switchi, pak jedině dobře. Součástí Platinum Edition by navíc měl být veškerý dodatečný obsah, který zahrnuje i 4 větší DLC. Je také velice pravděpodobné, že Platinum Edition bude k dispozici také na dalších platformách jako Xbox Series, či Playstation 5, ale to jsou skutečně jen spekulace.

Verze pro Nintendo Switch by navíc měla plně podporovat HD Rumble v Joyconech a dokonce by mělo být podporováno pohybové ovládání, či dotykový display. Nakonec si hru budeme moci užít i v kooperaci a to jak v té klasické online, tak i té skrze lokální síť.