Odhalena listopadová nabídka PS Plus a první hry PS Plus Collection

Odhalena listopadová nabídka PS Plus a první hry PS Plus Collection

28 října, 2020 0 Od Jiří Hora

Už tuto neděli se přehoupneme do dalšího měsíce a Sony se rozhodla, že nám dá vědět, co nás čeká v rámci jejich předplatného služby Playstation Plus, které bude v měsíci listopadu obzvláště nabité, jelikož do hry už vstoupí nová konzole Playstation 5, jenž rozhodně nechce pro předplatitele zůstat pozadu, ba naopak nabídka může být pro nové majitele podstatně lákavější, než v případě věrných konzoli Playstation 4, které čekají tradičně dva tituly, přičemž nelze říci, že by i tato nabídka nebyla zajímavá.

Nejdříve se podíváme na tradiční nabídku, které se dočkají majitelé konzole PS4. Hlavním tahákem listopadu by v tomto případě mělo být pokračovaní velice povedené open world akce ze světa Pána Prstenů – Shadow of Mordor. Hra si odnesla výtečná hodnocení a pokud jste ji minuli, tak toto je skvělá příležitost, jak to napravit. Druhým titulem je neméně zajímavý menší kousek s názvem Hollow Knight ve Voidheart Edition.

Tak a nyní ke šťastlivcům, kteří se dočkají v příštím měsíci konzole Playstation 5. Ti dostanou na trvalo jediný titul, kterým bude dobrodružná adventura Bugsnax. Jenže předplatitelé služby PS Plus na PS5 dostanou přístup také k nové službě Playstation Plus Collection, která během startu obsáhne 20 titulů. Deset exkluzivních mezi nimiž najdete následující tituly: Bloodborne, Days Gone, Detroit: Become Human, God of War, Infamous Second Son, Ratchet and Clank, The Last Guardian, The Last of Us Remastered, Until Dawn a Uncharted 4: A Thief’s End. A druhá desítka je z řad third party studií a najdete zde následující: Batman: Arkham Knight, Battlefield 1, Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Fallout 4, Final Fantasy XV Royal Edition, Monster Hunter: World, Mortal Kombat X, Persona 5 a Resident Evil 7 biohazard.