Old-school FPS Dread Templar zamířilo do Early Access

Old-school FPS Dread Templar zamířilo do Early Access

17 srpna, 2021 0 Od Jiří Hora

Vývojáři z T19 Games dělají ve spolupráci s vydavatelem 1C Entertainment na jejich připravované akční old-school střílečce Dread Templar, která se nám představila, již před nějakým tím časem. Hra je konečně v hratelné formě a tak ji vývojáři vypustili do světa v rámci Early Access programu na Steamu, GOGu a dalších digitálních distribučních platformách . Early Access verze bude zahrnovat první dvě kapitoly hry, jenž zahrnují 10 úrovní. K dispozici budeme mít 10 zbraní a 70 upravovatelných dovedností. Stát pak budeme proti 15 druhům nepřátel.

„Staňte se hrůzným templářem, který bojuje s peklem a vyhledává pomstu. Ovládej arzenál nástrojů na zabíjení démonů, jako je ninja výstroj zlepšující tvou mobilitu, střené a pekelné zbraně, schopné prostřílet legie krvežíznivých ďáblů.

Prohledejte nejhlubší a nejtemnější zákoutí podsvětí a odhalte tajemství, od skrytých zbraní až po vylepšení měnící hru. Přizpůsobte zátěž a schopnosti Dread Templara, abyste zvýšili pravděpodobnost přežití. Prosekejte se démony pomocí katany nebo přepněte na brokovnici a pošlete nemrtvé tvory zpět do posmrtného života.

Ponořte se do akčního zážitku z 90. let vylepšeného prvky z moderních stříleček. Retro pixelová grafika inspirovaná Dread Templarem se snoubí s rychlou akcí, headshoty, temperamentem, kulkami, ďábelskými hlavolamy, vylepšenými dovednostmi, odemčením Dread Powers a utváří tak pekelný výlet podsvětím.“ Stojí v popisku v oficiální tiskové zprávy. Dead Templar by měl vyjít ve třetím kvartálu roku 2022 na PC a nejspíše i konzolích.