Oznámen RPG simulátor života Harvestella pro PC a Nintendo Switch

Oznámen RPG simulátor života Harvestella pro PC a Nintendo Switch

29 června, 2022 0 Od Jiří Hora

Asi jste to už nečekali, ale i tato novinka je opět ze včerejšího Nintendo Direct Mini, kde nám Square Enix představil nejen novou verzi hry NieR Automata, ale také zcela novým titul, čímž je zajímavá kombinace simulátoru života, farmaření a RPG s názvem Harvestella. Titul je momentálně ve vývoji pro PC a Nintendo Switch, přičemž se jej dočkáme ještě letos, konkrétně 4. listopadu. Oznámení samozřejmě doplnil také první trailer, který naleznete níže a určitě na něj mrkněte.

„HARVESTELLA se odehrává v živém a barevném světě, kde čtyři obří krystaly zvané „Seaslight“ vytvářejí stabilní změnu mezi čtyřmi ročními obdobími. Dobrodružství začíná, když se v Seaslight začnou objevovat abnormality, které vytvářejí „Quietus“, období smrti, které se odehrává mezi přirozeně se vyskytujícími čtyřmi ročními obdobími. Během tohoto období úroda chřadne a pro lidi není dobré vychízet ven. Bohužel se toto období každým rokem záhadně prodlužují.

V tomto RPG budou hráči pěstovat a starat se o plodiny, používat ingredience k vaření a výrobě předmětů a vydají se do světa, který se mění podle ročního období. Navštíví různá města, budou komunikovat s obyvateli města, rybařit a mnoho dalšího. Hráči si mohou vybrat z různých povolání jako je Fighter, Shadow Walker a Mage, a vydat se se svou partou do dungeonů, aby odhalili pravdu o původu světa i neštěstí, které se nezadržitelně blíží.“ Stojí v oficiální tiskové zprávě distributora CENEGA Czech, jenž dnes doplnila včerejší oznámení.