UPDATE: Oznámen Super Monkey Ball: Banana Blitz HD

UPDATE: Oznámen Super Monkey Ball: Banana Blitz HD

17 července, 2019 0 Od Jiří Hora

UPDATE: Jak jsme psali v původní novince, tak remaster Super Monkey Ball: Banana Blitz HD míří na Playstation 4 a Nintendo Switch, ale jak vyplývá z oficiální tiskové zprávy společnosti Cenega Czech, tak hra vyjde i na Xbox One.

Oficiální tisková zpráva společnosti Cenega Czech:

Hlídej si své banány, valí se na tebe Super Monkey Ball: Banana Blitz HD! Zažij na vlastní kůži kouzlo jednoho z nejmilovanějších titulů v sérii, nyní v HD kvalitě.

Namiř si to do fantastického světa Super Monkey Ball a vezmi si zpět své banány od pirátského krále Kapitána Crabuchina. Prosvišti si to skrze více než 100 rozmanitých úrovní a vyzvi svou rodinu a přátele v 10 oblíbených Party hrách!

Hra Super Monkey Ball: Banana Blitz HD vychází 29. 10. 2019 na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch

Původní zpráva: Série Super Monkey Ball je poměrně povedenou arkádovou zábavou, jenž si mohli užívat po většinu času zejména vlastníci platformy od Sony, či Nintenda. Společnost Sega nyní oznámila, že pro platformy Nintendo Switch a Playstation 4 se chystá nová hra z této série, či potažmo remake, s názvem Super Monkey Ball: Banana Blitz HD, jenž vyjde v Evropě 29. října. Pro zbytek světa bude hra známá jako Tabegoro! Super Monkey Ball.

Remake, či remaster, vychází z originálního titulu, který měl svou premiéru na platformě Nintendo Wii, jenž byla svého času nesmírně populární a celá řada hráčů ji vlastní do teď. Hra nabídne na stovku úrovní pro hru jednoho hráče a desítku multiplayerových miniher, kdy v rámci remaku do hry zamíří i online žebříčky. Samozřejmostí je pak vylepšené vizuální zpracování, kterému bude sekundovat přepracované ovládání. Tak kdo se v říjnu vydá bláznit s bandou opiček v koulých?