Oznámena hra LEGO Brawls

Oznámena hra LEGO Brawls

11 května, 2022 0 Od Jiří Hora

Herní společnost Bandai Namco nám ve spolupráci se studiem Red Games Co. oznámila novou hru s názvem LEGO Brawls. Dle Bandai Namco půjde o první hru svého druhu, která by měla vyjít koncem letošního léta a to na PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 5, Playstation 4 a Nintendo Switch. Ve hře budeme moci využívat různých existujících dílků legendární dánské stavebnice a s jejich pomocí vytvářet unikátní bojovníky s unikátními vlastnostmi a herním stylem.

„Ve skutečném LEGO módu nabízí LEGO Brawls hráčům nepřeberné množství možností přizpůsobení, aby mohli míchat a spojovat oficiální LEGO kostky a vytvářet jedinečné bojovníky, doplněné o vlastní vylepšení přizpůsobené preferencím a hernímu stylu každého hráče. Hráči mohou soutěžit se vším od baget a koláčových děl po boomboxy a raketové pěsti. Díky řadě režimů pro více hráčů, jedinečným výzvám a výherním podmínkám se mohou všichni členové rodiny zapojit do soutěživé zábavy při bourání cihel.

Hráči v LEGO Brawls mohou soutěžit mezi přáteli a rodinou nebo jít za globální slávou, pokud se vyšplhají na vrchol online žebříčků. Režimy pro více hráčů ve hře umožňují místní hraní až osmi hráčům na Xboxu a Switchi a až čtyři hráči na PlayStationu. Online režimy umožňují zápasy osmi hráčů a kooperaci dvou až čtyř hráčů. Různé fanouškovské oblíbené LEGO motivy a sady jsou k dispozici jako barevné kulisy, díky čemuž je to nejlepší týmová rvačka pro LEGO fanoušky všech věkových kategorií.“ stojí v oficiální tiskové zprávě společnosti CENEGA Czech. Níže se pak podívejte na první trailer.