Oznámena post-apokalyptická open-world akce Terminator: Survivors

Oznámena post-apokalyptická open-world akce Terminator: Survivors

4 března, 2024 0 Od Jiří Hora

Už nějakou dobu víme, že ve studiu Nacon Studio Milan vzniká nová hra z universa Terminátora, přičemž během uplynulého Nacon Connect jsme se konečně dozvěděli, o jakou hru se jedná. Nečekejte tedy pokračování hry od studia Teyon, jelikož nás čeká velká open-world survival akce s názvem Terminator Survivors, která míří na PC, Xbox Series X/S a Playstation 5. Přičemž PC verze se dočká už 24. října své Early Access verze na Steamu.

“Od takřka úplné likvidace lidstva uplynuly čtyři roky. Skutečný průběh událostí je stále neobjasněn. Vylézáte ze svého úkrytu, abyste se pokusili vybudovat základy společnosti ve světě, který udělá vše pro to, aby z povrchu země odstranil vás i zbytky civilizace. Na území kolem sebe musíte sbírat materiál, informace, ostatní přeživší a klíčové zdroje. Jedině díky tomu budete schopni se svými druhy budovat nový domov.

Na světě ale nejste sami. Stroje Skynetu vám jdou po krku. Nic necítí. Nikdy se nezastaví. A před ničím. Mají jediný cíl: Vymazat veškeré stopy lidstva. Sami nebo v rámci skupiny čtyř lidí veďte lidské povstání z popela a odhalte pravdu za bombami, Skynetem a hrozbou Terminátora.

Setkejte se s legendárními postavami filmové série a nechte se pohltit propracovaným světem vybudovaným na základech postapokalyptické budoucnosti načrtnuté mistrovským dílem Jamese Camerona.” stojí v popisku hry od vývojářů.