Oznámena real-time strategie Men of War II

Oznámena real-time strategie Men of War II

24 listopadu, 2021 0 Od Jiří Hora

Herní společnost 1C Entertainment si uzmula kousek prostoru během letošního Golden Joystick Awards 2021 a představilo nový díl skvělé strategie z 2. Světové války s názvem Men of War. Hra Men of War II má navazovat na odkaz první hry a vrátit se ke kořenům. Ačkoliv jde teprve o regulérní druhý díl série, tak Men of War za sebou celou řadu stand-alone rozšíření, která také stála za to. Těšit se máme na celou řadu nových prvků a vlastností, které mají prohloubit zážitek ze hry. Men of War II vyjde pouze pro PC na Steamu a to v příštím roce, vydán byl také debutový trailer, jenž najdete níže.

Převezměte větší kontrolu nad bojištěm s vylepšenou funkcí Direct Vision, abyste se mohli kdykoli soustředit pouze na jednu jednotku a vylepšovat, měnit nebo opravovat vybavení za chodu. Vyrovnejte válečné dějiště pomocí výkonného brnění a dělostřelectva schopného ničit budovy a postavení zbraní a vyberte si z arzenálu zahrnujícího 45 praporů a více než 300 vozidel, vše pečlivě navržené s naprostou historickou přesností.

Dvě příběhové kampaně – hratelné v singleplayeru nebo online kooperaci až pro pět hráčů – umožňují velitelům zapojit se do bitvy na západní i východní frontě. Převezměte kontrolu nad odvážnými spojeneckými silami, které si razí cestu zpustošenou Francií, a neochvějnými Sověty bránícími svou země před hrozivou armádou Třetí říše. Při návratu ke druhé světové válce vrhá pozornost na bitvy a scénáře, které v sérii nikdy nebyly vidět, s konflikty, jako je bitva u Falaise a operace Bagration.

Připravte se čelit nepřátelským armádám v intenzivních bitvách války v dosud nejpokročilejším online režimu pro více hráčů v této sérii. Vyberte spojence, Sověty nebo Němce a postavte se proti armádám ostatních velitelů. Vyberte si ze široké škály map a výzev, z nichž každá byla vytvořena s přísným důrazem na detail, díky čemuž je každá aréna autentická pro dané časové období. Velitelé mohou také spojit síly s ostatními armádami v online kooperaci a posílat kombinované jednotky proti nové a vylepšené AI v krvavých masových bojích.

Zpustošená bojiště Evropy jsou vylepšena realistickou fyzikou a plně zničitelnými předměty, díky nimž mohou generálové utvářet válečnou zónu podle svých představ. Pohlcující zvukový design zachycuje hrdelní, strohé a chaotické kakofonie s realistickými explozemi, řinčením kulometů a “šlapáním” německých tanků. Plná podpora modů dává velitelům nekonečné možnosti při vytváření nových bitevních scénářů pomocí speciálního designu úrovní a sady nástrojů pro úpravy.” stojí v popisku hry v tiskové zprávě společnosti CENEGA Czech.