Oznámena tahová strategie Humankind

Oznámena tahová strategie Humankind

22 srpna, 2019 0 Od Jiří Hora

Společnost Sega během Gamescomu oznámila novou zajímavě vypadající tahovou strategii s názvem Humankind. V té se staneme pomyslným Bohem, když budeme mít možnost přepsat veškeré dění lidstva. Humankind nám dá možnost sledovat vývoj lidských dějin od neolitu až po moderní věk. Hra vyjde v příštím roce exkluzivně pro PC. O vydání hry u nás se postará společnost Cenega Czech.

Klíčové prvky hry Humankind:

Jeden milion civilizací: Vytvořte si svou vlastní unikátní civilizaci kombinováním více než 60 odlišných historických kultur. Způsob, jakým se rozhodnete postupovat, je jen na Vás. Každá z kultur přináší vlastní herní rovinu, která vede k téměř nekonečnému množství výsledků.

Více než historie – je to Váš příběh: Staňte se svědky a čelte skutečným historickým událostem, provádějte význačné vědecké objevy a navštivte ty nejrozmanitější divy světa. Utvářejte víru svého lidu a konfrontujte ostatní hráče. Každé rozhodnutí, které učiníte, ovlivní další směřování herního příběhu.

V očích příští generace: Na cestě závisí více, než na cíli. Proslulost je novou a určující podmínkou vítězství. Každý velký čin a každé morální rozhodnutí, které učiníte, každá bitva, kterou vyhrajete, se bude podílet na budování Vaší slávy a zanechá dlouhotrvající dopad na celý svět.

Taktický svět: Předveďte své taktické schopnosti a ovládněte orientaci v terénu, stavbu měst a válečné konflikty. Zvolte si pro své město vyvýšené místo a zajistěte tak, aby bylo těžké jeho dobytí. Přivolejte své spojence, když potřebujete pomoc a proměňte tak epické bitvy ve světovou válku se vším všudy!