Oznámena velmi limitovaná Artyom edice pro Metro Exodus

Oznámena velmi limitovaná Artyom edice pro Metro Exodus

9 ledna, 2019 0 Od Jiří Hora

Už už pomalu odškrtáváme v kalendáři dny do vydání třetího finálového dílu série Metro do vývojářů z 4A Games. Metro Exodus vyjde v aktuálně napěchovaném termínu 15. února, kde bude muset o svou přízeň soupeřit s novým Far Cry New Dawn a v případě konzole Xbox One ještě s třetím Crackdownem. Pokud jste příznivci fyzických edic herních titulů, už nyní máte možnost volby rovnou ze tří, kdy tu „hlavní“ sběratelskou si musíte objednat u samotných 4A Games.

Sběratelské edici však přebrala žezlo nová zcela unikátní a velmi limitovaná Artyom Edice, kterou nám nyní 4A Games představili. Podstatné je, že tento kousek si nebudete moci koupit, ale pouze vyhrát v několika soutěžích, které vývojáři uspořádají. Celkově bude Metro Exodus: Artyom Edition vyrobena pouhá desítka kusů a do soutěží se jich podívá jen devět. Dá se předpokládat, že jedna bude věnována obchodnímu partnerovi, kterým je Microsoft.

Artyom edice bude obsahovat následující:

– funkční plynovou masku, ikonický nábojnicový zapalovač, psí známku se jménem výherce dané soutěže, plátěnou mapku a funkční hodinky samotného Artyoma, nebude chybět ani certifikát pravosti
– hra pravděpodobně součástí samotné edice nebude

Trailer představující tuto jedinečnou Artyom Edition pro Metro Exodus