Paul W. S. Anderson přiblížil jeho film Monster Hunter

Paul W. S. Anderson přiblížil jeho film Monster Hunter

12 října, 2020 0 Od Jiří Hora

Zhruba před týdnem svět obletěl zcela první teaser trailer na chystaný film Monster Hunter s Millou Jovovich v hlavní roli. Teaser nám přinesl první pohled na jedno z monster známé jako Diabolos, v případě teaseru se jednalo o samičku v době páření známou jako Black Diabolos, jenž je známá pro svou teritoriálnost a vysokou agresivitu, což dokazuje i nelítostný útok na vojenskou jednotku, která se do náhle ocitá v celé neznámém světě. Jelikož jsme toho vlastně o samotném filmu mnoho nevěděli, je skvělé, že, na proběhlém New Yorkském Comic Conu, nám samotný režisér a scénárista Paul W. S. Anderson prozradil něco více o jeho chystaném filmu, jenž vychází z populární videoherní série stejného jména.

Black Diabolos rozhodně nebude jediným monstrem, které ve filmu uvidíme. Anderson se pochlubil tím, že ve filmu se objeví Rathalos, tedy asi nejikoničtější monstrum celé série. Anderson se nechal slyšet, že film by bez Rathalose nemohl být, jelikož jde jeho slovy o rockovou hvězdu mezi monstry, jenž se objevila prakticky ve všech dílech série a vypadá zkrátka krutopřísně. Kromě dvou zmíněných monster se dočkáme, ještě několika dalších, ale v tomto případě se máme nechat překvapit. Anderson nám však prozradil, že by jeho film nemohl být bez oblíbených a pro sérii podstatných kočičích společníků známých jako Palico. Ve filmu se objeví dokonce ten nejznámější zástupce této rasy, tedy Meowscular Chef, který zde sehraje důležitou roli.

Paul W. S. Anderson také zmínil, že k filmu nepřístupuje pouze jako režisér a scénárista, ale také jako zarytý fanoušek videoherní série Monster Hunter, jenž ho uhranula už před dlouhými deseti lety. K jeho srdci přirostla nejen obří a děsivá monstra, ale také svět a jeho příběhové pozadí. Doufejme, že se jeho nadšení pro sérii projeví i na kvalitě filmu. Zatím nemůžeme úplně posoudit. Snad se brzy dočkáme plnohodnotného traileru, ale sto procentně jistí si bude až po premiéře, která byla stanovena na konec roku. Ale kdo ví, kdy skutečně proběhne, vzhledem k situaci, která ve světě panuje. Níže se pak podívejte na Making of video, kde můžete vidět porovnání monster z filmu a hry Monster Hunter World.