Pokémon Legends: Arceus a Pokémon Brilliant Diamond/Shining Pearl dostaly nový trailer

Pokémon Legends: Arceus a Pokémon Brilliant Diamond/Shining Pearl dostaly nový trailer

19 srpna, 2021 0 Od Jiří Hora

Na konzoli Nintendo Switch je v tuto chvíli vyvíjeno několik her z universa kapesních příšerek alias Pokémonů. Mezi těmito projeky jsou také hry Pokémon Legend: Arceus a Pokémon Brilliant Diamond/Shining Pearl. Ty nám byly představeny v minulých měsících, přičemž nyní se obě hry hlásí o své slovo a to novými trailery.

„Přenesete se do regionu Sinnoh, do kterého byly zasazeny hry Pokémon Diamond a Pokémon Pearl. Ale tento příběh se odehrává v době dávno minulé, kdy nápady jako stát se trenérem Pokémonů nebo vytvoření Pokémon League vůbec neexistovaly. Všude kolem sebe narazíte na divoké Pokémony žijící v drsném prostředí, což dělá z regionu Sinnoh úplně jiné místo, než které si pamatujete z Pokémon Diamond a Pokémon Pearl.“ Stojí v popisku hry Pokémon Legends: Arceus na stránkách českého distributora.

„Dobrodružství v Pokémon Brilliant Diamond vás zavede do regionu Sinnoh. Pyšnící se bohatou přírodou a horou Mount Coronet ve svém středu je Sinnoh oblastí mnoha historických mýtů. Během své cesty navštívíte spoustu rozmanitých částí regionu Sinnoh, zatímco budete usilovat o titul šampióna Pokémon League.“ Stojí naopak v popisku Pokémon Brilliant Diamond/Shining Pearl na stránkách Conquest Entertainment.