Pokračování  Subnautica s podtitulem Below Zero vyjde v tomto roce

Pokračování Subnautica s podtitulem Below Zero vyjde v tomto roce

5 února, 2021 0 Od Jiří Hora

Studio Uknown Worlds Entertainment v roce 2014 uspělo se svým titulem Subnautica a to snad na všech frontách. Vzhledem k vysokému zájmu hráčů o hru, se v tomto roce do světa 4546B vrátíme a to v novém pokračování Subnautica Below Zero.V němse v rámci příběhu podíváme do nebezpečných ledových biomů nad i pod povrchem mimozemské planety. Příběh se odehrává rok po událostech původní Subnauticy, přičemž budeme muset využívat nových řemeslných nástrojů a shraňovat zásoby, abychom byli schopní přežít a odhalit tak tajemství ledového světa planety 4546B.

Český distributor CENEGA Czech se s námi nyní podělil o klíčové prvky hry, které by nás na nové podmořské dobrodružství na cizí planetě měly nalákat. Do hry Subnautica Below Zero se budeme moci ponořit už na jaře 2021 a to na platformách PC, Xbox Series/One, Playstation 5/4 a Nintendo Switch. Na poslední zmíněné platformě pak hra vyjde v balíčku s původní hrou.

Klíčové je přežití: shromážděte cenné materiály, řemeslné nástroje, zvládněte svůj hlad a žízeň, a to vše v nebezpečné divočině, která vás vidí jen jako potravu.

Tajemství ponořená hluboko na planetě 4546B: přišli jste sem hledat odpovědi. Riskovali jste všechno, abyste se sem dostali a neodejdete, dokud neodhalíte pravdu.

Průzkum: ponořte se do jedinečných vodních a terénních biomů, které vám nabídnou nejen materiál, ale i odpovědi, které hledáte.

Postavte základnu: tvořte a vytvářejte vše z pohodlí domova. Tyto základny budou nedílnou součástí vašeho přežití nejen proti divoké zvěři, ale taky proti drsnému prostředí planety.” stojí ve vyjádření distributora.