Potvrzeno datum vydání pro Borderlands 3 + První informace

Potvrzeno datum vydání pro Borderlands 3 + První informace

3 dubna, 2019 0 Od Jiří Hora

Včerejším dnem jsme vám přinesli zprávu o tom, že třetí Borderlands by mělo vyjít 13. září a PC verze by měla být exkluzivně pro Epic Games Store. Dnešní den tyto informace měl buďto potvrdit a nebo vyvrátit. Nyní nastal ten čas! Jak se ukázalo, tak dané uniky byly opravdu pravdivé. Distributor hry pro ČR, CENEGA Czech, nyní přinesla nějaké nové detaily o samotné hře, včetně nového traileru.

Oficiální tisková zpráva společnosti Cenega:

Představujeme BORDERLANDS 3 – originální střílečku s oslnivým grafickým stylem. Připravte se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Prorazte si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hrajte na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkejte se s šílenými nepřáteli, sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.

Hra BORDERLANDS 3 z dílny věhlasného studia Gearbox a 2K nabídne vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epické nepřátele a boss fighty a nepřeberné množství zbraní. Hráči se mohou také těšit na ještě větší a hlavně mnohem bohatší herní svět, posílené RPG prvky a intenzivní zápasy vozidel.

Hra BORDERLANDS 3 vychází 13. 9. 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.