Představen post-launch obsah hry Back4Blood

Představen post-launch obsah hry Back4Blood

9 listopadu, 2021 0 Od Jiří Hora

Turtle Rock Studios se letošním rokem podařilo vrátit na výslunní kooperativních zombie akcí a to s jejich hrou Back4Blood, jenž si od nás odnesla krásných 8/10. Recenzi si můžete přečíst ZDE. Nicméně vydáním hry práce tvůrců neskončila, ba naopak je vše teprve na samotném počátku, jak nám nyní naznačila Road mapa updatů, které nás čekají a neminou. Těšit se tak můžeme jak na updaty zdarma, tak na ty velké placené, jenž jsou součástí Annual Passu.

Do konce tohoto roku se můžeme těšit na následující novinky. Ještě během listopadu se dočkáme updatu opravujícího hlavní chyby ve hře, přičemž nás čekají také vylepšení kvality života ve hře. Během prosince se dočkáme daleko větší porce novinek. Dostaneme novou oblast pro trénink, Prázdninový sezónní event, nové supply lines, nový typ karet, nové karty a hlavně Offline Kampaň konečně přinese náležitý progres hrou, který v ní chyběl.

Dalších rozšíření a updatů se dočkáme až v následujícím roce. Představil se nám první velký dodatek s názvem Tunnels of Terror, jenž sebou přinese nové Cleanery, nové Riddeny, nový typ zbraní, nový typ misí, nové karty, ale také exkluzivní skiny. Rozšíření kampaně je pak samozřejmostí. Back4Blood je nyní dostupný na PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 5 a Playstation 4.