Představen režim MyCareer pro WWE 2K20

Představen režim MyCareer pro WWE 2K20

11 října, 2019 0 Od Jiří Hora

Již 22.10. náš čeká vydání dalšího ročníku bojové  show WWE 2K20, které by tradičně mělo nabídnout největší rooster zápasníků v dějinách, upravenou hratelnost, nové featury, ale také největší režim MyCareer, který jsme tu kdy měli. Právě režim MyCareer nového WWE 2K20 nám byl nyní přiblížen a osobně myslím, že se mají fanoušci virtuálního wrestlingu na co těšit. Důležitou roli v letošním ročníku budou mít vedle můžu i ženy, na které se právě letošní díl zaměřuje ve svém příběhovém režimu.

Zcela poprvé v historii série budou mít hráči možnost prostřednictvím módu MyCAREER vytvářet jak mužské, tak i ženské zápasníky MyPLAYER. Sledujte cestu dvou nejlepších přítelkyň Red a Tre – od střední školy až po okamžik, kdy se stali hrdými členkami WWE Hall of Fame. Projděte příběhem a zápasy za obě dvě hrdinky nebo utvořte tým díky zcela novému zápasovému módu Mixed Tag.

S 18 kapitolami, přibližně 100 zápasy a bohatou soupiskou s více než 40 zápasníky WWE Superstars, NXT Superstars a Legends, nabídne tento rok mód MyCAREER zhruba 20 hodin čistého herního času doplněného bohatým vyprávěním ze světa WWE. Stojí v oficiální tiskové zprávě, kterou nám poskytla společnost Cenega Czech, která hru tradičně vydává.