Představena hororová survival hra Deathground

Představena hororová survival hra Deathground

20 července, 2020 0 Od Jiří Hora

Pokud stále toužíte po remaku hry Dino Crisis, která stále nepřichází, pak vás může potěšit trochu jiná videoherní záležitost, jenž je aktuálně vyvíjena v nezávislém herním studiu Jaw Drop Games. Titul s názvem Deathground by nám měl poskytnout jedinečný herní zážitek, který v sobě zkloubí atmosféru Dino Crisis a Alien Isolation. Zejména druhou hrou se autoři nechali inspirovat nejvíce, jelikož defacto kopíruje její herní styl, tedy co se plížení a skrývání se týče. Akorát vás nebude ustavičně děsit přítomnost legendárního vesmírného monstra, ale prehistorických ještěrů, jenž si na vás budou chtít smlsnout.

Deathground je hra vyvíjená na Unreal Engine 4, přičemž se můžeme těšit na několik rozmanitých druhů dinosaurů, mnoho rozličných prostředí a také propracovaný systém počasí. Hru budeme moci absolvovat i v kooperaci tři hráčů, přičemž budeme mít na výběr ze tří herních tříd, tedy inženýra, průzkumníka a lovce. Každá z těchto tříd bude disponovat jedinečnými vlastnostmi, schopnostmi a také předměty. Crafting by měl být rovněž důležitou součástí hry, přičemž by mělo jít zejména různé pasti a nástrahy k odlákání pozornosti. K dispozici budete mít také detector pohybu jako tomu bylo v Alien Isolation.

Nová hra od studia Jaw Drop Games působí zatím velice dobře, nicméně se stále nachází na Kickstarteru, kde můžete pomocí vývojářům ji zafinancovat a dokončit, aktuálně se vývojáři pomalu blíží k vytyčené hranici, která slibuje vydání na platformu Steam. Níže se ještě podívejte na debutový trailer.