Představeno Call of Duty: Warzone 2.0, včetně první sezóny

Představeno Call of Duty: Warzone 2.0, včetně první sezóny

10 listopadu, 2022 0 Od Jiří Hora

Posledních pár dní zbývá do vydání nové verze hry Call of Duty: Warzone, která čeří vody žánru battle-royale už nějakou tu dobu. Nová verze s názvem Warzone 2.0 vyjde do provozu ve stejný den, v jaký odstartuje také první sezóna v nejnovějším Call of Duty: Modern Warfare II, na nějž pomalu ale jistě chystáme recenzi a dočkáte se jí už velmi brzy. Tvůrci nám nyní řekli něco o tom, jak bude CoD Warzone 2.0 vlastně fungovat.

Tak předně se sluší říct, že se ve hře objeví nová mapa Al Mazrah. Na ní se nachází 18 důležitých bodů. Součástí map budou také pevnosti, které budou obsazeny AI vojáky, kteří ji budou bránit. Když se vám je podaří zdolat, tak se můžete těšit na lepší loot a také klíč k Black Sites, což mají být místa s nejtěžšími protivníky, ale také nejlepším lootem. Jinak na mapě najdete rozeseté různé bedny, kde můžete získat granáty, sekundární zbraně a tak podobně. Pro ty primární je tu loadout, kde si je můžeme zakoupit.

Na a jelikož byla představena i první sezóna, tak bude k dispozici první Battle Pass, pak v této sezóně nalezneme dvě předělané klasické mapy – Shoot House a Shipment a chybět nebudou ani Raid, či kooperativní mise. Více vám ukáže info grafika níže.