Představeno velké rozšíření Dragonflight pro World of Warcraft, rozšíří se také verze Classic

Představeno velké rozšíření Dragonflight pro World of Warcraft, rozšíří se také verze Classic

21 dubna, 2022 0 Od Jiří Hora

Herní studio Blizzard Entertainment se rozhodlo, že udělá radost fanouškům hry World of Warcraft, jenž je tu s námi pomalu dvě dekády a došlo tak k oznámení zcela nového datadisku, který nese název Dragonflight a po rozšíření Catyclism půjde o druhý datadisk, který se bude zaměřovat na draky, přičemž v pořadí deváté rozšíření má vrátit sérii více ke kořenům, jak sami autoři tvrdí. To ale není vše, jelikož tvůrci nezapomněli ani na verzi World of Warcraft Classic, do níž dorazí ještě letos nejpopulárnější rozšíření Wrath of the Lich King. Ale pěkně popořadě.

V novém rozšíření Dragonflight se vydáme na Dragon Isles, jelikož se draci opět probouzejí a ohrožují svět. Hrdinové Hordy a Aliance tak opět čeká nelehká zkouška, neboť za probuzením draků se skrývá i tajemství, jenž začne postupně odhalovat. Těšit se dle tvůrců máme na čtveřici ostrovů, každý s unikátním prostředím jako jsou hory, či rozlehlé pláně. K dispozici bude také nová třída postav a zároveň rasa jménem Dracthyr Evoker bez konkrétní příslušnosti k frakci, tu si mohou hráči zvolit. Hra také s novým rozšířením přinese zcela novou mechaniku létání na dracích, která zde sice již byla, ale nyní bude zcela jiná a daleko propracovanější, nehledě na to, že svého draka si budou moci hráči také upravovat. Nakonec bude zvýšena maximální úroveň na 70 a dočkáme se i další zajímavých změn, které vrátí oblíbené MMO více ke kořenům.

Nakonec se vrátíme k rozšíření Wrath of the Lich King Classic. Toto rozšíření dostalo skvělý nový trailer, přičemž tvůrci sice slibují nějaké změny, ale nebudou nijak velké, jelikož chtěli zachovat ducha původní rozšíření. K dispozici budeme mít jednotku Death Knight a to rovnou na 55. úrovni, kterou budou mít k dispozici obě strany konfliktu. Co na novinky ohledně WoWka říkáte. Vrátíte se do originálu, verze Classic, či už jste na toto MMO zanevřeli?