Přiblížen multiplayer VR titulu Medal of Honor: Above and Beyond

Přiblížen multiplayer VR titulu Medal of Honor: Above and Beyond

3 prosince, 2020 0 Od Jiří Hora

Když společnost EA oznámila nový díl z válečné série Medal of Honor, nadšení střídalo zklamání, jelikož jak se záhy zjistilo, tak půjde o titul určený výhradně pro Virtuální Realitu. To je rozhodně zklamáním, jelikož hra působí velice dobře. Pokud jde o záruky kvality, tak o těch není pochyb. Za Medal of Honor: Above and Beyond stojí lidé z Respawn Entertainment, kteří vlastně špatnou hru doposud nevydali. Nejnovější  přírůstek do rodiny MoH nás opět zavede do období 2. světové války a to jak v rámci příběhové kampaně, tak multiplayeru.

Zatímco o singleplayeru máme v podstatě jasno, tak multiplayer v případě VR her je trochu jinou písničkou a právě hra více hráčů nám byla nyní přiblížena skrze nový trailer. Ten nám představuje všech pět herních režimů, v nichž se na bojištích střetne až 12 hráčů v týmech po šesti, tedy krom režimu Deathmatch, kde bude každý stát sám za sebe. Dále se můžeme těšit na klasiky jako je Domination, či Team Deathmatch. Unikátní dvojici pak tvoří režimy Mad Bomber a Blast Radius. V prvním režimu budou týmy po bojišti pokládat bomby, přičemž jejich exploze vám zaručí body k vítězství, bomby lze ale i zneškodnit, což znamená to samé. Blast Radius je pak variací na King of the Hill, akorát si to představte s raketomety.

Medal of Honor: Above and Beyond bude dostupný na PCVR, tedy zařízeních Oculus a Steam VR. Datum vydání je stanoveno na 12. prosince letošního roku, přičemž nový titul bude podporovat i crossplay. Pokud by se vám náhodou stalo, že se do hry nepřipojí dostatek hráčů, tak bude počet doplněn o klasické boty, což už se dnes příliš nevidí.