Remaster Crysis opět větší jistotou

Remaster Crysis opět větší jistotou

15 dubna, 2020 0 Od Jiří Hora

Studio Crytek ví, jak si s námi pohrávat. Již dvakrát nám dávalo náznaky toho, že bychom se snad po dlouhých letech mohli opět dočkat hry ze série Crysis, tedy spíše remasteru. První díl Crysis byl od svého vydání dlouho brán jako test benchmarku herních zařízení a právě na lokacích z prvního Crysis demonstrovalo studio poslední verzi svého CryEnginu. Přičemž naposledy jsme zde měli video, které ukazovalo všechny hry, které běželi na různých generacích CryEnginu. Zajímavé však bylo, že série Crysis byla zmíněná až od druhého dílu. Na konci videa však čekalo překvapení. Nám známé kulisy tropického ostrova, ale bez jediného názvu. To bylo prvním náznakem toho, že bychom se snad skutečně mohli dočkat remasteru, či remaku prvního Crysis běžícího na poslední verzi CryEnginu.

Dnes tu máme další náznak toho, že se na nás skutečně něco chystá. Z ničeho nic, po dlouhých 4 letech, začal opět fungovat oficiální Twitter série Crysis na němž se objevil pouze text: RECEIVING DATA. Poslední příspěvek pod tímto byl skutečně z roku 2016, přičemž poslední díl vyšel ještě o tři roky dříve. Výše uvedený text je přitom fanouškům série Crysis velmi dobře znám a obzvláště v souvislosti s prvním dílem. Zdá se, že již není o čem pochybovat s série Crysis se opět vrátí a to se svým nejlepším dílem, který se dost možná opět stane benchmarkem PC na dlouhá léta. Teď už chceme to oficiální odhalení.

UPDATE: Na twitterovém účtu Crysis se objevil další tweet. Hey Nomad, you are still with us? Opět jde o ikonickou hlášku z prvního dílu, přičemž Nomad byl jejím hlavním hrdinou. Teď skutečně není pochyb o tom, že se první Crysis vrací.