Seriál Star Wars: Andor dostal první trailer, představeny další seriály Star Wars

Seriál Star Wars: Andor dostal první trailer, představeny další seriály Star Wars

27 května, 2022 0 Od Jiří Hora

Fanoušci Hvězdných Válek vytvořených producentem, scénáristou a režisérem Georgerm Lucasem mohou společně oslavit toto univerzum v rámci akce Star Wars: Celebration, které se tradičně koná každým rokem a přináší nám nové informace, které se jej týkají. Ještě než ale samotná akce započne, tak se s námi Disney podělilo o seriály, které se na nás v rámci Star Wars chystají a to v rámci Disney+, jenž u nás startuje už začátkem příštího měsíce a i my oficiálně budeme moci zkouknout seriál Obi-Wan Kenobi, který si dnes odbíjí svou premiéru. My tak dostaneme na zlatém podnosu již tři díly ze šesti. Seriál navíc dostal nový trailer, který si můžete prohlédnout níže, shrnující události před seriálem.

Už nějakou dobu víme, že je v produkci také další hraný seriál s názvem Andor, ten se odehrává před skvělým prequelem původní Star Wars epizody s podtitulem Nová naděje, v němž jsme sledovali osud skupiny Rogue One, která měla za úkol zajistit plány Hvězdy Smrti, přičemž jde o film, jehož konec přímo pokračuje v zmíněné originální epizodě a vlastně nám tak původní epizodu prodlužuje. Abych ale nechodil kolem a kolem, tak tu máme první regulérní teaser trailer, na nějž se rozhodně podívejte, stojí za to.

To stále není vše Disney nám oficiálně potvrdilo natáčení třetí řady seriálu Mandalorian, která si odbude svou premiéru v únoru příštího roku a bude navazovat na události první řady Book of Bobba Fett. Oznámena byla také příprava zcela nového seriálu, kterým je Star Wars: Skleleton Crew, která se bude odehrávat ve stejné časové linii jako Mandalorian, tedy po Epizodě VI, přičemž budeme sledovat skupinku deseti dětí ztracených někde v Galaxii a jenž budou hledat cestu domů. Do hlavní role je uveden Jude Law, které můžeme znát momentálně jako mladého Brumbála ze série Fantastická zvířata.