Spider-man a Deadpool se možná objeví v jednom filmu

Spider-man a Deadpool se možná objeví v jednom filmu

27 května, 2019 0 Od Jiří Hora

Dvojice filmů o antihrdinovi Deadpoolovi, který je ztvárněn Ryanem Reynoldsem, patří mezi to nejúspěšnější, co nabídla filmová adaptace podle komiksů o X-menech, tedy nesmíme zapomenout na skvostného Logana. Každopádně tento sprosťák a sexuální deviant by se podle všeho mohl zapojit do jednoho z filmů v nadcházející 4. fázi Marvel Cinematic Universe, která odstartuje po nadcházejícím snímku Spider-man: Daleko od domova, jenž jde do kin 2. července.

A právě příští film se Spider-manem by měl hostovat ve čtvrté fázi postavu Deadpool, která by neměla mít nikterak malou roli. Tato informace má ale pár háčků, ale také musíme vzít v potaz, že sami herci v rámci MCU by rádi viděli postavu Deadpoola v tomto propojeném vesmíru, což je vzhledem k akvizici 20th Century Fox společností Disney možné. Disney vlastní taktéž Marvel Studios. A v čem jsou tedy háčky? Všechny filmy o Deadpoolovi jsou Rkové, tedy mládeži nepřístupné, kdežto filmy v rámci MCU jsou přesným opakem. To tedy znamená, že jeden z filmů o Spider-manovi s Tomem Hollandem by musel značně dospět, nebo by Deadpool musel v tomto crossoveru krotit svůj slovník a záběry na oddělující končetiny by nebyly tak přímočaré a jasně zřetelné.

Pokud by se výše uvedené řádky ukázaly jako pravdivé, pak by se mohlo jednat o vskutku zajímavou podívanou. Ostatně v komiksech se obě výše zmíněné postavy spolu střetávají poměrně často, takže potenciální scénář k filmu by neměl být problém. Nám nezbývá než čekat, jestli se spekulace stanou pravdou, či nikoliv. Postavu Deadpoola bychom měli vidět ve snímku X-Force v příštím roce.