Strategie Humankind ukazuje svůj unikátní Avatar systém

Strategie Humankind ukazuje svůj unikátní Avatar systém

20 prosince, 2019 0 Od Jiří Hora

Společnost Sega chystá na příští rok velice zajímavý strategický titul s názvem Humankind. V něm budeme mít defacto možnost změnit běh lidských dějin dle vlastních představ. Celá hra je totiž kolem otázky vývoje lidstva postavena a bude jen na nás, jak se bude naše, či spíše vaše civilizace vyvíjet a to od období Neolitu až po současnou moderní éru. K tomu bude nápomocen i unikátní systém Avatar, který vám umožní tvorbu vlastního charakteru, jehož vzhled se bude měnit v závislosti na tom, jakým směrem se bude ubírat vaše civilizace, jakých úspěchů dosáhne, či jakým stylem se rozhodnete hrát. Tento systém nám pak vývojáři ze studia Amplitude přiblížili pomocí nového traileru.

Klíčové prvky hry Humankind uvedené v oficiálním popisu českého distributora Cenega Czech:

Jeden milion civilizací: Vytvořte si svou vlastní unikátní civilizaci kombinováním více než 60 odlišných historických kultur. Způsob, jakým se rozhodnete postupovat, je jen na Vás. Každá z kultur přináší vlastní herní rovinu, která vede k téměř nekonečnému množství výsledků.

Více než historie – je to Váš příběh: Staňte se svědky a čelte skutečným historickým událostem, provádějte význačné vědecké objevy a navštivte ty nejrozmanitější divy světa. Utvářejte víru svého lidu a konfrontujte ostatní hráče. Každé rozhodnutí, které učiníte, ovlivní další směřování herního příběhu.

V očích příští generace: Na cestě závisí více, než na cíli. Proslulost je novou a určující podmínkou vítězství. Každý velký čin a každé morální rozhodnutí, které učiníte, každá bitva, kterou vyhrajete, se bude podílet na budování Vaší slávy a zanechá dlouhotrvající dopad na celý svět.

Taktický svět: Předveďte své taktické schopnosti a ovládněte orientaci v terénu, stavbu měst a válečné konflikty. Zvolte si pro své město vyvýšené místo a zajistěte tak, aby bylo těžké jeho dobytí. Přivolejte své spojence, když potřebujete pomoc a proměňte tak epické bitvy ve světovou válku se vším všudy!