Tento týden odstartuje PS4 beta Monster Hunter World: Iceborne

Tento týden odstartuje PS4 beta Monster Hunter World: Iceborne

19 června, 2019 0 Od Jiří Hora

Nedávno nám bylo společností Capcom oznámeno velké rozšíření Iceborne pro hru Monster Hunter World. To nabídne obří novou lokaci, nový gear, ale také nová monstra k lovu. Rozšíření vyjde 6.9. letošního roku a to na platformách Playstation 4 a Xbox One. Přijde vám to dlouhá doba k čekání? Pak si jej trochu zkraťte koncem tohoto týdne v otevřeném beta testu, který bude k dispozici všem předplatitelům Playstation Plus. Ano, chápete správně beta bude dostupná pouze na PS4. Více už v tiskové zprávě.

Oficiální tisková zpráva společnosti Cenega Czech:

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Capcom oznamuje, že již tento týden budou mít hráči možnost si zdarma vyzkoušet připravovaný dodatek Iceborne do úspěšného RPG Monster Hunter: World, a to v rámci bezplatného beta testu, který bude probíhat na konzoli PlayStation 4 bez nutnosti vlastnictví původní hry.

Beta test bude nejprve k dispozici exkluzivně pro majitele předplatného PlayStation®Plus, a to od pátku 21. 6. 2019, 12:00 hod do pondělí, 24. 6. 2019, 12:00 hod. Následně proběhne další beta test pro všechny uživatele konzole PlayStation 4, a to od pátku 28. 6. 2019, 12:00 hod do pondělí 1. 7. 2019, 12:00 hod.

V rámci beta testu budou mít hráči na výběr ze 3 úkolů, z nichž každý nabídne jinou míru obtížnosti a uspokojí tak jak nováčky, tak veterány herní série Monster Hunter. Hráči budou mít možnost v rámci těchto úkolů vyzkoušet všech 14 typů zbraní s novými prvky. V případě, že hráči úspěšně dokončí všechny úkoly na první pokus, získají jako bonus 3 balíčky obsahující užitečné herní předměty, které budou zpřístupněny po zakoupení plné hry Monster Hunter World: Iceborne Master Edition po jejím vydání.

Hra Monster Hunter World: Iceborne Master Edition bude v prodeji od 6. 9. 2019 pro PlayStation 4 a Xbox One.