The Wonderful 101: Remastered má datum vydání

The Wonderful 101: Remastered má datum vydání

27 února, 2020 0 Od Jiří Hora

Studio Platinum Games spustilo před třemi týdny Kickstarterovou kampaň na jejich hru The Wonderful 101 Remastered, aby zjistili, jestli by o jejich hru byl zájem. Kampaň vybrala základní částku během pár minut a bylo dosaženo prakticky všech možných bodů. Vývojáři tak nejspíše získali finance na případné další tituly, jelikož již nyní nám Platinum Games oznámili, že výše uvedený titul vyjde již 22. května letošního roku na Nintendo Switch, PC Steam a Playstation 4 a to jak v digitální verzi, tak v krabicové. Pokud se dotazuje na Xbox One verzi, tak ta co se týče Platinum Games pravděpodobně vyjít může, ale nejspíše s nějakým tím zpožděním.

Ve Wonderful 101 ovládáte skupinu tajných hrdinů vytržených z jejich normálního života, aby zachránili svět. Will Wedgewood je učitel na základní škole v Blossom City, ale pro některé je znám jako Wonder-Red, mladý tajemný génius a brzy také vůdce hrdinů The Wonderful 100. K jeho elitní skupině se také připojí Eliot Hooker, detektiv z oddělení Los Angeleské policie, ve světě hrdinů znám jako Wonder-Blue.

Každý z klíčových hrdinů The Wonderful 101 má specifické Unite Morph schopnosti, umožňující přeměnit celou skupinu na objekty jako obří pěst Unite Hand, mocný meč Unite Sword nebo ohnivou paži známou jako Unite Gun. Všechny tyto schopnosti se stávají mocnější v závislosti na poču hrdinů v týmu. Dávejte tedy velký pozor na obyvatele křičící o pomoc, vezmete-li je do týmu, stanete se silnějšími v následné bitvě s vetřelci.” stojí v oficiálním popisku ke hře The Wonderful 101. Oznámení data vydání hry The Wonderful 101 Remastered doprovodil skutečně krátký teaser trailer, který obsahuje i nějaké ty nové záběry z hraní.