THQ Nordic zřejmě chystá vydat na Switch další dva tituly

THQ Nordic zřejmě chystá vydat na Switch další dva tituly

7 května, 2019 0 Od Jiří Hora

Herní vydavatel THQ Nordic je jedním z těch, kteří se rozhodli podporovat novou konzoli od Nintenda, jak jen to jde. Je sice pravdou, že s aktuálními tituly se sem moc hrnout nemohou, ale i tak na konzoli zamířilo například skvělé první Darksiders, či se chystá Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered. To ale údajně není vše. Minimálně to tvrdí obchod EB Games Canada.

Tento herní obchod na své stránky zalistoval rovnou dva herní tituly výše zmíněného vydavatele, které ale zatím nikdo oficiálně neoznámil. Prvním z dvojice je druhý remasterovaný díl Darksiders 2 Deathinitive Edition, kde se vrátíme do boje v roli jezdce apokalypsy, Smrti. Tento titul rozhodně nevypadá, že by na konzoli Nintendo Switch vyjít neměl, přeci jen jednička už je zde pečená vařená. Druhou nahozenou hrou obchodu pak byl titul Biomutant. U tohoto titulu by ale s vydáním nikdo příliš nepočítal, jelikož jde o něco zcela nového. Pokud by to byla pravda a Biomutant by na Switch opravdu vyšel, byla by to rozhodně skvělá zpráva.

Ohledně hry Biomutant je však dlouhou dobu ticho, tudíž jsme zvědaví, s čím přijde THQ Nordic jako oficiální informací, jelikož se k tomuto úniku doposud nevyjádřil.