Two Point Campus dostává datum vydání

Two Point Campus dostává datum vydání

28 ledna, 2022 0 Od Jiří Hora

Vývojáři ze studia Two Point Studios pomalu ale jistě dokončují práce na jejich nadcházejícím titulu s názvem Two Point Campus. Ten nás vezme do nitra universitního života, přičemž se máme dočkat stejně kvalitního titulu, jímž byl předchozí Two Point Hospital. Vše, ale má být lepší a propracovanější, ostatně jak už to u „pokračování“ bývá. Pokud jste tento tycoon kousek vyhlíželi, pak pro vás máme dobrou zprávu. Two Point Campus má nyní datum vydání a dočkáme se jej 17. května letošního roku a to na platformách Xbox Series, Xbox One, Playstation 5, Playstation 4, Nintendo Switch a PC. Hra navíc bude součástí služby Xbox Game Pass a to od prvního dne.

„V Two Point Campus budete moci postavit kampus svých snů a zároveň utvářet životy svých studentů tak, abyste jim poskytli dobrodružství na celý život, plné smysluplných vztahů, zábavných mimoškolních aktivit a samozřejmě… špičkového vzdělání. Šťastní studenti a dobré známky totiž povedou ke zvýšení prestiže Campusu, což znamená, že můžete zapsat více studentů a shodou okolností vydělat více peněz…

Spíše než typické akademické obory si studenti v Two Point County užijí spoustu podivných a úžasných kurzů, jako je Gastronomie, kde se naučí, jak připravovat nadrozměrné kulinářské speciality. Technologicky smýšlející studenti se mohou zúčastnit hodin robotiky, kde se věda, učitelé a studenti setkávají, aby postavili obří roboty. Každý student má své vlastní jedinečné charakterové rysy, takže se musíte ujistit, že uspokojíte všechny jejich jedinečné potřeby, abyste z nich vyvinuli všestranné jedince, kteří budou hrdí na odkaz vaší univerzity.

Stejně jako nemocnice Two Point Hospital je i Two Point Campus okouzlující, přístupný a propracovaný simulátor pro správu, ale poprvé budete moci svůj Campus postavit od základů. Navrhněte stylové koleje pro své studenty, vytyčte okrasné stezky a lesy a vylepšete svůj kampus pomocí nových, snadno použitelných kreativních nástrojů, abyste si postavili své vlastní vzdělávací mistrovské dílo.

Připravte se na své univerzitní dobrodružství ještě dnes tím, že si předobjednáte Two Point Campus, abyste získali několik exkluzivních bonusových předmětů ve hře, které okoření váš Campus při spuštění. Ozdobte své zahrady „Topiary“ ve tvaru U, uspokojte svou žízeň po učení „Fontánou poznání“ a získejte svou vlastní „Perlu moudrosti“. Pokud vlastníte Two Point Hospital a předobjednáte si Two Point Campus, je to váš šťastný den, protože majitelé nemocnice dostanou* úžasné bezplatné herní předměty pro nemocnici Two Point Hospital, jako je bunda a brnění Varsity. Pokud si zakoupíte fyzickou kopii Two Point Campus, obdržíte „Enrolment Edition“, která přichází s úžasnou rozkládací mapou Campus, stylovým univerzitním prospektem a exkluzivním balením.“ Stojí v oficiální tiskové zprávě českého distributora CENEGA Czech.