Ubisoft spustil nové facebookové stránky pro ČR a Slovensko

Ubisoft spustil nové facebookové stránky pro ČR a Slovensko

24 července, 2019 0 Od Jiří Hora

Herní společnost Ubisoft patří mezi ty největší na světě a i přesto, že řada hráčů má jejich hry za kopie sebe samích, tak jsou stále velice populární  a prodávané. Ubisoft je navíc jedním z mála vydavatelů, kteří své hry u nás vydávají v českém jazyce. V případě Ubisoftu jde pak v tuto chvíli o většinu titulů. Proto není divu, že Ubisoft chce jít své hráčské komunitě naproti a být s ní ve spojení. V červnu letošního roku tak Ubisoft spustil nové facebookové stránky pro Českou Republiku a Slovensko, Ubisoft Česko a Slovensko. Stejného přístupu se dočkali hráči i v Maďarsku.

Rafał Adasiak, marketingový ředitel CEE, dodal: „Věříme, že můžeme všechny naše fanoušky spojit a nabídnout jim ty nejlepší možné služby. Jsme na vrcholu naší hry s chystanými tituly, jako jsou Watch Dogs: Legion, Ghost Recon: Breakpoint nebo Gods and Monsters, které byly oznámeny na E3 2019, stejně jako s hrami, které jsme vydali nedávno, včetně nejnovějšího Tom Clancy’s The Division 2 a Far Cry New Dawn. Komunita v České republice, na Slovensku a v Maďarsku rychle roste a stejně tak i my.“

Facebookové stránky Ubisoftu budou přinášet nejnovější zprávy, videa, soutěže všem fanouškům a nabízet příležitost budovat silnou komunitu a místo, kde se mohou hráči setkávat a mluvit o svých oblíbených hrách.