Ultimátní verze Persona 5 Royal má datum vydání + oznámena Sběratelská edice

Ultimátní verze Persona 5 Royal má datum vydání + oznámena Sběratelská edice

4 prosince, 2019 0 Od Jiří Hora

V roce 2017 vydala společnost Atlus parádní japonské rpg Persona 5, které nám dalo opět další vynikající příběh, jenž se prolínal s výbornou hratelností. Vývojáři se však rozhodli, že hru ještě vysperkují a tak byla oznámena nová ultimátní verze hry s názvem Persona 5 Royal. Dnes bylo oznámeno, že titul vyjde v prvním čtvrtletí příštího roku, konkrétně 31.3.2020 a to exkluzivně na konzoli Playstation 4. Původní verze se podívala ještě na Playstation 3, ale současná verze se nenechá ničím omezovat.

Persona 5 Royal, vylepšená verze původní hry Persona 5 z roku 2017, přináší nové postavy, důvěrné přátele, hlubší příběh, nové lokace k objevování a zcela nový mechanický hák umožňující nepozorovaný vstup do nepřístupných míst. Hra Persona 5 Royal přináší unikátní grafický styl a zcela nový soundtrack od slavného hudebního skladatele jménem Shoji Meguro. Prozkoumávejte ulice Tokia, odemykejte nové Persony, přizpůsobujte si své vlastní doupě Thieves Den, objevte nové příběhové linky, filmečky, alternativní zakončení hry a více!“ stojí v popisku hry českého distributora Cenega Czech.

Hra bude také dostupná ve sběratelské edici, která nese název Persona 5 Royal Phantom Thieves Edition a bude obsahovat následující:

– hra Persona 5 Royal
– replika masky Joker se stojánkem
– Steelbook v limitované edici
– soundtrack na DVD
– tištěný artbook s herní grafikou
– balení sběratelské edice
– dynamický PS4 motiv (jedná se o digitální obsah)