Unikly informace, obrázky a datum vydání nového Dead Island 2

Unikly informace, obrázky a datum vydání nového Dead Island 2

18 srpna, 2022 0 Od Jiří Hora

V posledních letech jsme si zvykly na to, že herní novinky nám v podstatě dosti s předstihem odhalují různí leakeři, ale občas se tak poštěstí i skrze oficiální Xbox, či Playstation Store. Nyní se solidní únik informací, který vzhledem k formě není úplně zpochybnitelný, postaral Amazon, který na svůj eshop předčasně nahodil hru Dead Island 2. A aby toho nebylo málo, tak se světem podělil rovnou o několik obrázků, cover hry, informace a také datum vydání. A I když je třeba to stále brát s rezervou, zdá se, že by to skutečně mohlo sedět jak poklice na hrnec, obzvláště, když se mluví o tom, že vývoj jde dobře a blíží se do finále.

Dead Island 2 nás má tedy vzít do Los Angeles, kde se šíří smrtící virus a jeho obyvatelé se mění v krvelačná zombie. Město je tedy armádou uvrhnuto do karantény, aby se milice následně z města stáhla. V něm tak zůstává pouze hrstka přeživších, na virus imunní, která se tak musí postarat o budoucnost města a potenciálně lidstva. Postupem hrou máme odhalit pravdu o samotném vypuknutí epidemie, což je něco, co bychom očekávali. Zároveň jsme rádi, že tvůrci úplně nezměnili koncept hry a zůstali v dříve oznámeném Los Angeles.

Dead Island 2 bude tedy akčním RPG z pohledu vlastních očí s prvky hororu a černého hororu. Dočkat se máme mnoha dobře známých lokací jako Venice Beach, či Beverly Hills. Souboje mají být intenzivní a zároveň velmi krvavé, čemuž pomůže i celá řada zbraní a dalších možností, jak zombie likvidovat, či krájet na kusy. Titul nabídne šest hratelných postav, kdy každá nabídne vlastní schopnosti a dialogy. Zombie pak mají být realisticky zpracované a dočkat se máme celé řady jejich mutací s vlastními útoky a podobami. Níže se pak podívejte na cover a první čtyři obrázky. Nakonec tu máme to datum vydání. Amazon zveřejnil datum 3. února 2023, kdy má hra dorazit na PC, Xbox Series a Playstation 5.