Upírská westernová akce Evil West má datum vydání

Upírská westernová akce Evil West má datum vydání

8 června, 2022 0 Od Jiří Hora

Před přibližně dvěma týdny jsme vám přinesli zprávu o tom, že chystaný titul z dílny studia Flying Wild Hog s názvem Evil West vyjde v našich končinách s českou lokalizací ve formě titulků s tím, že je plánována na druhou polovinu letošního roku. Nyní už nemusíme spekulovat nad tím, kdy se hry dočkáme, jelikož vydavatel Focus Entertainment oznámil s vydáním nového traileru, že hra vyjde 20. září letošního roku a to na PC. Xbox Series, Xbox One, Playstation 5 a Playstation 4.

„Americkou divočinu pohlcuje temná hrozba. Jako jeden z posledních agentů v přísně tajném ústavu pro lov upírů jste poslední, kdo může zachránit lidstvo před hluboko zakořeněnou hrůzou, která se nyní noří ze stínů. Povstaňte a staňte se hrdiny Divokého západu, zlikvidujte upírskou hrozbu a zachraňte Spojené státy!

V brutálním výbušném souboji rozpoutejte peklo pomocí svých střelných zbraní, bleskové rukavice a množství důmyslných pomůcek. Zabíjejte krvežíznivé obludy ve stylu osamělého lovce anebo v kooperaci s kamarádem. Objevujte a bojujte v příběhové kampani, zatímco si budete vylepšovat zbraně a lovecké nástroje. Odemykejte si nové perky a rozvíjejte své vražedné mistrovství, vytvořte si vlastní styl hry a porážejte zástupy nadpřirozených nepřátel.“ Stojí v popisku hry na oficiálních stránkách distributora COMGAD.