Vyšla hra WRC 10, sledujte launch trailer

Vyšla hra WRC 10, sledujte launch trailer

3 září, 2021 0 Od Jiří Hora

Během včerejšího večera vstoupil do prodeje nový ročník oficiální závodní hry s licencí WRC od francouzského studia Kylotonn Racing Games a vydavatele Nacon. Tímto dílem se uzavírá další kapitola videoherní série WRC, jelikož od příštího roku se licence WRC přesouvá do područí EA a studia Codemasters, které ji získalo v minulém roce. WRC 10 se tak pyšní širokou paletou obsahu a vývojáři se odhodlali důstojně rozloučit s touto značkou. Jestli se jim to povede se dozvíte už příští týden v naší recenzi. U této hry děláme skutečně hloubkový průzkum.

„Díky více než 22 soutěžím vzdává WRC 10 hold kariéře celé řadě hvězdných závodníků, mezi které se řadí Sébastien Loeb, Sébastien Ogier, Carlos Sainz, Peter Solberg, Tommi Mäkinen, Colin McRae, Ari Vatanen, Marcus Grönholm, Walter Röhrl… a spousta dalších! Přední terénní závodní simulátor WRC 10 opět přichází s novým pojetím sebe sama! Zakončete sezónu 2021 na vrcholu stupínku a připomeňte si ty nejnapínavější okamžiky za volantem ikonických aut, kde můžete oslavit 50 let této soutěže.

– 6 historických rallye včetně Acropolis, San Remo, Německa, Argentiny…

– Přes 20 legendárních aut, např. Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi, Toyota…

– 4 zcela nové rallye: Estonsko, Chorvatsko, Belgie a Španělsko

– 52 oficiálních týmů sezóny 2021 (WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC)“

To vše stojí v oficiální tiskové zprávě českého distributora COMGAD s.r.o. WRC 10 je dostupné na všech hlavních platformách. Níže se pak podívejte také na oficiální launch trailer.